Advanced SystemCare Nedir? Advanced SystemCare Programı ve Advanced SystemCare İndir

Advanced SystemCare Nedir? Advanced SystemCare Programı ve Advanced SystemCare İndir

Advanced SystemCare, IObit tarafından geliştirilen bilgisayarınızı kolayca optimize ederek daha yüksek performansa kavuşturmanıza yardımcı olan bir yazılımdır. Birçok işlevi içerisinde barındıran ve kişisel bilgisayarınızdan alacağınız performansı bir üst seviyeye taşımayı hedefleyen Advanced SystemCare en çok tercih edilen optimize yazılımları arasında yer almaktadır.

Advanced SystemCare Programı

Söz konusu olan iyileştirme ve optimize yazılımları olduğunda IObit’in imzasını taşıyan Advanced SystemCare bilinen en popüler seçeneklerin arasında yer alıyor. Son derece kendine has bir tasarım yapısıyla kullanıcılarının karşısına çıkan yazılım, içerisinde farklı ve fonksiyonel araçlar barındırıyor. Yazılımı kurup çalıştırdıktan sonra her seferinde sizi farklı bir emoji surat ifadesi karşılıyor ve emojilerin durumu bilgisayarınızın sağlığı hakkında size rapor sunuyor.

Emojiler güldüğüne ve yeşile döndüğünde bilgisayarınızın sağlık durumu en iyiyi sembolize ediyor. Turuncu ve kırmızı renklerdeyse bilgisayarınızın sağlık durumu için optimize yapılmasının zamanının geldiğinin sinyalleri veriliyor. Advanced SystemCare bir optimize yazılımı olmasının yanı sıra içerisinde internet için güvenlik kalkanı da barındırıyor. Böylece bilgisayarınızın sağlığını sürekli iyileştirme şansına sahip olurken aynı zamanda da bilgisayarınız internetten gelebilecek tehlikelere karşı sürekli alarmda olmuş oluyor.

Advanced SystemCare İndir

Yazılımın ücretli olan Pro sürümü ve tüm kişisel kullanıcıların faydalanabileceği ücretsiz sürümü bulunuyor. Pro sürümde bilgisayarınız %300’e varan performans artışı elde ederken ücretsiz sürümde bu oran çok daha alt bir çıtada kalıyor. Yine de Advanced SystemCare’ın her sürümü bilgisayarınız içerisinde mutlaka denemeye değer.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*