DAHA KOLAY VE DAHA HIZLI RUSÇAYI ÖĞRENMENİN YOLLARI

DAHA KOLAY VE DAHA HIZLI RUSÇAYI ÖĞRENMENİN YOLLARI

Başkenti Minks olan Belarus uzun yıllardır bünyesinde bulunan deneyimli ve tecrübeli dil okulları sayesinde diğer dünya ülkelerinden gelen saysız öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Hayallerin kapısını ayarlamakta olan Belarus dil kursu sayesinde şimdilerde kısa sürelerde dil rahatlıkla öğrenilmektedir. Daha önceleri çalışanlar ya da kendi ülkelerinde eğitim gören kişiler yaz kurslarına daha fazla talep gösterirken, şimdilerde kış kurslarına da aynı oranda talep gösterilmektedir. Eylül, Ekim, kasım, aralık aylarında başlamakta olan kış kurslarında diğer ülkelerden gelen katılımcıların rahatsız olduğu tek şey soğuk hava şartları olmaktadır. Günün erken bittiği ülkede ilk zamanlar alışkanlık sağlayamayan öğrenciler sonrasında bu düzene kendileri de alışmaktadır.

Kurslara katılacak olan kişiler, kayıtlardan önce kendilerine uygun eğitim paketine karar vermektedir. Paketler içerinde eğitim saatleri, eğitim süreleri ve ücretleri belirtilmekte olup, bunun yanı sıra kalınacak yerler, uçak biletleri de ayarlanmaktadır. Belarus dil okulu ücretleri bizim ülkemiz de dâhil olmak üzere diğer ülkelere oranla çok daha ekonomiktir. Bu da ülkeye olan talebin her geçen gün biraz daha artmasına neden olmaktadır. Minks’te bulunan üniversitelerde de verilen dil eğitimlerin de büyük başarılar elde edilmektedir. Ülke kalkının Rusça konuşması da bu ülkeye eğitim amaçlı gelenler için büyük avantaj olmaktadır.

En büyük özelliği halkının eğitim düzeyinin ve gelirlerinin yüksek olduğu Belarus güvenilir, sakin bir ülkedir. Kargaşadan uzak olan ülkede alınacak eğitimler, gün içerinde halka kurulacak iletişimlerle yapılacak olan pratikler sayesinde Rusçanın daha hızlı öğrenilmesini sağlamaktadır. Şimdilerde Belarus un diğer şehirlerinde bulunan üniversite ve kursların yanı sıra Minsk dil okulu eğitimlerinden faydalanmak istiyorsanız hemen gerekli araştırmaları yapıp, sonrasında zamanınıza ve bütçenize uygun olan okula kayır yaptırarak, Rusçayı öğrenebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*