İnternetteki Medyumlar Güvenilir mi?

İnternetteki Medyumlar Güvenilir mi?

Medyum kimselerden çeşitli konularda bilgi almak isteyen insanların öncelikle bir ön araştırma yaparak doğru kişilere ulaşmaya çalıştığı görülür. Gerçek anlamda bilinçli bir araştırma yapan kimseler aradıkları kişiye rahatlıkla ulaşabilse de çoğu insanın insanların zaaflarından ve bilgisizliğinden yararlanarak yalandan bilgiler verip parasını aldığı görülür.

Medyum kimselere gitmeyi kafaya koymuş bir insanın  her şeyden evvel güvenilir bir kişiye ihtiyacı var. Bu bakımdan dikkatle hareket etmeli ve her zaman gözünüzü açık tutmalısınız. Özellikle de internet ortamı üzerinden araştırma noktasında insanların güvenilirlikleri hakkındaki bilgiler bir şekilde manipüle edilebilmekte. Sıkı bir araştırma yapmalı ve şarlatanlara meydan vermemelisiniz. Gerçek anlamda insanları şaşırtan medyumlar yok değil var elbette ancak asıl mesele o tarz güvenilir kimseleri bulabilmek.

Zaman mekan fark etmeksizin obje, tarot destesi, su ve daha pek çok materyalden yardım alarak çeşitli bilgiler sunan bu kimseler insanlar için her zaman merak kaynağı olmuştur. Öğrendikleri bilgileri nasıl öğrendikleri, ne tarz yöntemler kullandıkları her daim gizemli konular arasında bulunuyor.

Etiketler:,

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*