İZMİR EV TEMİZLİĞİ

İZMİR EV TEMİZLİĞİ

Günümüzde yaygın hale gelen temizlik hizmeti veren şirketler birçok ev hanımı ve işverenlerin işini kolaylaştırmaktadır. Rezidanslar, gökdelenler ve evleriniz için profesyonel anlamda İzmir’de temizlik hizmeti vermekte olan karşıyaka ev temizliği daha temiz alanlarda yaşantınızı sürdürmeniz için kurulmuştur. Hayat şartları bir hanede hem erkeğin hem de kadının çalışmasını gerektirmekte, işten yorgun olarak gelen kadınlar temizlik için zaman bulamamaktadırlar.

                Hayatımızın bir kısmını ofisimizde çalışarak, bir kısmını da evimizde ailemiz ile birlikte geçirmekteyiz. Yaşadığımız yerlerin temiz ve yaşanılır olması özellikle sağlığımız açısından çok önemlidir. Bunun bilincinde olan İzmir’in güzide semti Alsancakta hizmet veren alsancak ev temizliği ev ve villalarınızı deneyimli personeli ile ne iyi şekilde temizler. Evinizde sürekli bir işleyişin bulunduğu mutfak ve mutfak dolaplarınızın içleri, vitrinleriniz ve içerisindeki eşyalarınız, lavabo, banyo, tuvaletler, halılarınız, koltuklarınız, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesinin olduğu alanlar itina ile temizlenir. Evinizdeki tüm yüzeyler, parke ve fayanslar uygun ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanılarak kirlerden arındırılır.

                Kullanılan her türlü temizlik malzemesi firma tarafından karşılanmakta, temizlenecek ev, ofis yada villadan sadece elektrik ve su ihtiyacı karşılanmaktadır. Karşıyaka ve Alsancakta olduğu gibi bornova ev temizliği evlerinizin temizliğini özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Profesyonel hizmet anlayışı ile yaşadığınız alanları tertemiz yapan temizlik şirketleri hızlı ve pratik bir şekilde görevini tamamlayarak huzur içinde kalmanızı sağlar.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*