Minsk Dil Kursları

Minsk Dil Kursları

Rusça dünyada en çok konuşulan 6 dilden bir tanesidir. Bunun da yanında ülkemizin Rusya ile kültürel ve ticari ilişkileri Rusçayı önemli bir hale getirmiştir. Rusya’da Rusça öğrenme olanağı bulunsa da gerek iklimi, gerekse de sovyetler birliği’nden kalan izleri yüzünden pek fazla tercih edilmemektedir. Günümüzde Rusça öğrenmek için en çok tercih edilen ülke Belarus’tur. Belarus dil kursu sizlere pek çok avantaj sunmaktadır. Belarus her şeyden önce Rusya’ya nazaran daha yaşanılabilir bir iklime sahiptir. Bunun da yanında Rusya’dan çok daha güvenlidir. Kültürel özelliklerinden ötürü oldukça sakindir. Belarus dil okulu kavramı sıkça duymaya başladığınız bir terminoloji haline gelmiştir. Bunun nedeni dünyanın çeşitli yerlerinden gelen insanların Belarus’ta Rusça eğitimi almalarıdır. 

 

Kurumumuzun Belarus’ta pek çok dil kursu bulunmaktadır. Kurslar yoğun olarak Minsk kentinde yoğunlaşmıştır. Minsk, Belarus’un başkentidir. Minsk dil kursu pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ülkemizden pek çok insan Rusça öğrenmek maksadıyla Minsk kentine gitmektedir. Minsk doğal güzelliklerinin yanında, kurslarda öğrenilen teorik Rusça’nın pratiğe dökülebileceği harika bir şehirdir. Sıcakkanlı ve yardım sever insanları sizlere her türlü yardımda bulunarak Rusça öğrenme sürecinizi kolaylaştıracaktır. Belarus oldukça güvenli bir bölgedir. Buradaki suç oranları oldukça düşüktür. 

 

Kurumumuz sizlerin Rusça öğrenmesi konusunda her türlü yardımda bulunmaktadır. Seviyenize göre açılan kurslarımız, usta eğitmenlerimizin nezaretinde gerçekleştirilmektedir. Herbiri alanın tecrübeli olan hocalarımız, bugüne kadar rüştlerini defalarca kez ispatlamışlardır. Konuşma eğitiminin yanı sıra, yazma ve okuma eğitimleri de verilmektedir. Sadece gramer değil, günlük hayatta kullanacağınız Rusça’yı da kurslarımızda rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz bilgileri rahatça Belarus çevresinde pratiğe dökebilir, yani yaşayarak öğrenirsiniz. Sitemizi inceleyerek kurslarımız hakkında bilgi edinebilir, aklınıza takılan sorularınızı iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*