MİNSK VE BELARUS DİL OKULU

MİNSK VE BELARUS DİL OKULU

   Minsk Beyaz Rusya’nın başkentidir. Yabancı dil öğrenmek için yurt dışında bir okulda dil eğitimi almak çok daha verimli olur. Minsk dil okulu sizin en iyi yabancı dil eğitimini almanızı sağlayacaktır. Yurt dışında dil eğitimi almak isteyenlere sınav yapılmaktadır. Sınav sonucuna göre indirim yapılmaktadır. Ya da burs verilmektedir.10 kişiyi geçmeyen sınıfları ile en iyi öğretmenleri size en profesyonel şekilde dil eğitimini vermektedirler. Düzenledikleri turistik geziler sayesinde yabancı dil öğrenirken eğlenceli zamanda geçirmiş olursunuz. Ayrıca Rusya da edindiğimiz arkadaşlarda bize dil eğitimi konusunda fayda sağlayacaktır. Bu eğitim sayesinde öğrendikleriniz daha kalıcı hale gelecektir. Çünkü öğrendiklerinizin pratik uygulamasını da yapmış olursunuz.

Dil okulu sayesinde Rusya da geçireceğimiz zaman bize hem gezi hem eğlence ve eğitim sağlayacaktır. Minsk dil kursu sınavla seviyenizi belirleyip seviyenize uygun kurdan eğitime başlatmaktadır. Rusçayı Rusya da öğrenmek bir ayrıcalık olsa gerek. Gelin sizde bu ayrıcalıklardan faydalanın. Hem Rusya’nın tarihi dokusu turistik yerlerini tanıyalım hem de profesyonel kadromuzla en iyi dil eğitimi alma imkânınız olsun. Yabancı dil öğrenmekten bu kadar korkmayınız. Eğitiminiz eğlenceli ve en iyi şekilde öğretici olacaktır.

Ayrıca yaz tatilinde dil okuluna gitmek isterseniz. Yine Rusya da bir şehir olan Belarus’ta Belarus dil okulu size yaz boyunca dil eğitimi sağlayacaktır. YDS sınavına girecekler için imkânlarınız doğrultusunda mutlaka eğitim almanızı tavsiye ederim. Özelliklede Rusça’dan sınava girecekseniz, Belarus’ta bir dil okulundan eğitim almak başarı seviyenizi yükseltecektir. Eğitim konusunda harcayacağınız nakitin geleceğiniz içi bir yatırım olduğunu unutmayalım. Rusya da dil okulunun ayrıcalıklarından faydalanmak isterseniz. Okulu kalacak yeri sizin için biz ayarlıyoruz. Türkiye de bulunan birçok şubemizden bize ulaşabilir. Daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*