MODA DÜŞÜNÜYORUZ

MODA DÜŞÜNÜYORUZ

 

Son zamanlarda kişisel giyim çözümleri sunanların sayısı hiç de az değil. Bireysel beğenilerin yön verdiği bir moda sitesi ile herkesin ilgisini çeken konuları aktarmak , ne kazandırır? Sevdiğiniz bir sayfayla sosyal yaşantınız arasında bağ kurmak, kendi yaratıcılığınızı kattığınız kadar her zaman faydalı olmuştur. Giysiler sırayla grunge, salaş, modern, abiye, özel tasarım, retro veya vintage olarak isimlendirilirken stiller nedeniyle tanımlanan karakterler neden bizi de tanımlayabilir?

 

Kişiliğimizin bir parçası olarak, kendimizi hazırladığımız her mutlu son zaten bizi yansıtır. İnsanlar birbirini anladığını bir moda bloğu incelerken keşfedebilir çünkü yazılanlar bir şehri, pozlar bir huzuru, renkler bir birlikteliği tanımlamak için kullanılmıştır. Modelin üstünde gayet kaliteli duran bir kombin, kendi tercihimiz olduğunda nereye giyeceğimizi bilemeyebiliriz. Üstümüzde görmeden, gerçekten karar verdiğimizi hissedemeyebiliriz. Yeni sezon ürünlerin ilk akla getirdiği ihtiyaçlar arasında masa örtünüzle takım bir ekose elbise olmayabilir ama bir anda eşinizle kendinizi evinizde garson gibi hissetmek enteresan bir oyuna dönüşebilir.

 

Yeni trend, zamanında neden olmasın dediğiniz pek çok seçkin tercihi geride bırakmanızı gerektirebilir. Görmeye alışık olduğunuz her bir parçaya aynı fark dokunmuş olabilir. Bir dönem yırtık pantolonun herkesin üstünde olduğu kadar, ayakkabılarda, gömleklerde, ceketlerde bulabildiğimiz yırtık çizgiler gibi. Kendi zayıflıklarından güç alan her akım, zamanı geride bırakan itiraflarla doludur. Biraz çılgınlık, biraz istikrar, biraz da samimiyet… 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*