RegClean Nedir? RegClean Programı ve RegClean İndir

RegClean Nedir? RegClean Programı ve RegClean İndir

RegClean, Systweak firması tarafından geliştirilmiş bir kayıt defteri düzenleyicisidir. Yazılım Windows bilgisayarınızın Kayıt Defteri (Registry) üzerinde tarama gerçekleştirip, olası sorunları ve geçersiz girdileri saptayarak kaldırmaya yardımcı olmaktadır.

RegClean Programı

RegClean Pro, Systweak tarafından geliştirilen ve bilgisayarınızdaki kayıt girdilerini düzenlemeye yardımcı olan bir yazılımdır. Özellikle bilgisayarınızdan kaldırmış olduğunuz yazılımlara ait tüm girdileri başarıyla temizleyebilme fonksiyonuna sahip olan RegClean, kayıt defteri temizliği konusunda piyasadaki en iyi yazılımlardan biridir.

RegClean sadece kayıt defterindeki gereksiz girdileri saptama ve temizleme değil, aynı zamanda onarma işlemi yapabilme yetisine de sahip bir yazılımdır. RegClean ile bilgisayarınıza yapacağınız kayıt defteri bakımı sonrasında bilgisayarınız daha hızlı çalışacak ve daha stabil bir deneyim sunacaktır.

RegClean İndir

RegClean’in ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Buraya tıklayarak yazılımın ana sayfasına ulaşabilir, her iki indirme seçeneği arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ücretsiz olan sürümü indirmek için açılan sayfadan “Free Scan Version” sürümünü indirebilirsiniz

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*