SİZLER HAYAL EDİN BİZLER YAPALIM

SİZLER HAYAL EDİN BİZLER YAPALIM

 

Sektöre yıllarını vermiş olan ve her yeni projesi ile büyük şaşkınlıklar yaşatan dervişoğlu inşaat istanbul ve çevresindeki projeleri ile her bütçeye ve her zevke uygun konutlar sunmaktadır. Konutların yanı sıra otel, yurt, okul ve alış veriş merkezi gibi daha farklı projelere de imza atmakta olan firma bu mekânları kullanacak olan kişilerin her daim huzurlu, mutlu, keyif içerisinde zamanlar geçirmelerini sağlamaktadırlar. İnşaatların kâğıt üzerinde planlamasının ardından inşaatı yürütecek olan mimar ve mühendisler, ustalar ve kullanılacak olan kaliteli malzemeler özenle seçilmekte ve hazırlanmakta olup, temelin atılması ile birlikte satışların büyük bir kısamı tamamlanmış olmaktadır.                                         

Bu büyük şehrin en özel ve en güzel yerlerinde konut sahibi olmayı arzu edenler dervişoğlu inşaat ile görüşmeler sağlayarak hayallerindeki mekânlara ulaşmaktadırlar. Sayısız kişiyi konut sahibi yapan firmanın projeleri oldukça modern sıra dışı olup, tasarımlar oldukça özel kişilerin ellerinde hazırlanmaktadır. Kendileri ile alış veriş yapan müşterileriyle de fikir alış verişinde bulunan firma onların isteklerini de göz önünde bulundurmakta olup, yeni fikirler her daim işlerinde onlara artılar sağlamaktadır.                                              

Şehrin farklı alanlarında arsaları bulunan ve en iyi şekilde değerlenmesini isteyen kişiler, arsalarını satmakta ya da kat karşılığında vermek istediklerinde mağdur olmamak adına firma ile irtibata geçmektedirler. Müşterilerine arsalarının hak ettiği değerleri vermekte olan firma yıllardır projelerini söz verdiği tarihlerde teslim etmekte olup, bu sayede her daim müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadırlar.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*