YALOVA UNLU MAMÜLLER

YALOVA UNLU MAMÜLLER

Börek çeşitleri oldukça fazladır. Böreklerimiz Yalova’nın en gözde yerlerinde bulunan pastanemizde satılmaktadır. Börekler el açma hamuru olup son derece lezzetlidir. Böreklerde patatesi ve kıymalı olmak üzere farklı seçenekleri bulabilir. Böreklerimizde Boşnak böreği olmak üzere farklı lezzetleri ve tatları denemeniz açısından alternatif sunumlar yapılmaktadır. Unlu mamul gıdalarında geleneksel tattan oldukça fazla uzak olan ağız tadınıza uygun lezzetler sizleri bekliyor. Ülkemizin yöresel tatlarına uygun olan Yalova börekçi ürünleri damaklarınızda hoş bir tat bırakacaktır.

Herkesin ağız tadına uygun olan Yalova pideci sayesinde bol ıspanaklı enfes tatları olan ürünlerin tadına bayılacaksınız. Pidelerimizin içlerinde bolca ürün vardır. Aynı zamanda unlu mamullerimizin her birinde titiz ve son derece hassasiyetlerle ve ayrıca başarılı işçilikler yapılmaktadır. Sabah kahvaltılarınızda tat veren ve sahil kenarlarında karnınızı doyuracak olan en enfes tatları sizlerle buluşturuyoruz.

Yalova’da börek deyince kendi imalatımızdan yapılan unlu mamullerimizden faydalanabilirsiniz. Böreklerimiz her ağız tadına uygun olmakla birlikte oldukça tazedir. Böreklerle ilgili olarak günkü üretimlerimiz olduğundan dolayı oldukça taze ürün alacaksınız. Bundan dolayı unlu mamullerde son derece hassas kalitede üretimler yapılır. Tuzlu ve tatlı olan unlu mamullerimiz sizlerin ağız tadına uygun olarak yapılır. Tuzlu olan gıdalarımız oldukça yağsızdır. Aynı zamanda tatlı kek ve çörek tarzı ürünlerimizi içerleğinde oldukça kaliteli ve bol malzeme kullanılmaktadır. İmalathanemizde Yalova unlu mamüller olarak oldukça titiz ortamda üretim yapılmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*